×

ACİL

Birinci International Hastanesi

Acil Servis, kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, yüksek ateş, mide kanaması, felç, zehirlenme, kırıklar, trafik kazaları gibi birçok acil durum için ilk müdahale ve tedavinin yapıldığı bölümümüzdür. Birinci International Hastanesi, acil servis bölümümüzde tüm acil durumlar için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Acil servis ünitelerimiz hızlı müdahale için tasarlanmıştır. Uzman ve deneyimli kadromuz en hızlı ve en doğru müdahaleleri gerçekleştirmek için özveri ile çalışır. Müdahalelerimizin tümünde hastaya özel bir yaklaşım izleriz.

  1. Hastanemizin acil servisine tedavi amaçlı gelmiş olan hasta bireylerin fiziki muayenelerini en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirir, hastalık geçmişi hakkında bilgi alarak gerekli teşhisi oluşturur ve en uygun tedavi yöntemiyle hastanın tedavisini sağlarız.
  2. Fiziki muayenelere temel teşkil etmesi amacıyla gerekli laboratuvar test sonuçlarını inceleriz. 
  3. Test ve analizlerden elde edilen bulgular ışığında hastalığa ön tanıyı koyarız. 
  4. Hastalığın teşhisi aşamasında fiziksel, ruhsal ve sosyal faktörleri bir arada değerlendirerek bütünsel bir yaklaşımla hastaya gereken tedaviyi uygularız ve hastamızın sağlığına geri kavuşması için gerekli tüm işlemleri eksiksiz yerine getiririz.

Acil Doktorları