Bölümler

Online Randevu

Lütfen hastane seçiniz.

Online Randevu

Lütfen bölüm seçiniz.

Online Randevu

Lütfen hekim seçiniz.

EXCIMER LAZER TEKNOLOJİSİ

Hastanemizde VISX S4 IR Excimer Laser cihazı ile birlikte Advanced CumtomVue Wavefront kombinasyonundan oluşan iLasik tekniği kullanılmaktadır.Dünyamızda VISX S4 IR Excimer Laser cihazının güvenilirliği, teknolojisi ve performansı çok iyi bilinmektedir.  Excimer laser Amerikan FDA onaylı, dünyanın  gelişmiş cihazlardan birisidir. 3 boyutlu aktif göz izleme modülü sayesinde operasyon esnasında mikron düzeyinde dahi göz hareketlerini otomatik takip ederek planlanmış tedavinin hiç bir sapma olmadan yapılmasına olanak sağlar. Sahip olduğu 7 farklı çapta lazer spotu oluşturma imkanı doktora hastanın kişisel ihtiyaç ve göz yapısına özel tedavi yapma şansını verir.

Lazer ameliyatı, excimer lazer cihazı aracılığı ile miyop, hipermetrop ve astigmat gibi kornea kırma kusurlarını düzelterek net görmeyi sağlayan bir ameliyat olarak tıp dünyasındaki yerini almıştır.

Miyopi : Gözün belirli bir uzaklığın ötesindeki nesneleri odaklayamamasına miyopi denir.

Hipermetropi : Göz küresi genellikle normalden daha kısadır. Bu kısalık göz merceğinin yakındaki cisimlerden gelen ışınları retina üzerinde odaklaştırmasını güçleştirir.

Astigmatizma : Astigmatizmanın nedeni genellikle korneanın düzensizliği ya da çarpıklığıdır.

ONLINE RANDEVU