Duyurular

KAPAT
Online Randevu

Lütfen hastane seçiniz.

Online Randevu

Lütfen bölüm seçiniz.

Online Randevu

Lütfen hekim seçiniz.

Op. Dr. Celaleddin NAYMAN Birinci Göz Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Operatör Doktor Celaleddin NAYMAN; Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim almış,Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları;Katarakt, Kontakt Lens, Refraktif Cerrahi(Gözlükten Kurtulma) ve Oküloplastik Cerrahi(Göz Kapağı Estetiği)dir. İstanbul Tabipler Odası, American Academy of Ophthalmology ve Türk Oftalmoloji Derneğine üye olan Operatör Doktor Celaleddin NAYMAN yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.  

Op. Dr. Arap Hüseyin ÇELİK Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Operatör Doktor Arap Hüseyin ÇELİK , Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitim almış, Dışkapı SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları; Kulak, Burun ve Boğaz Cerrahisi, Sinüzit Cerrahisi, Burun Estetiği, Vertigo Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliği Kulak, Burun, Boğaz, Baş, Boyun Cerrahisi Derneğine üye olan Operatör Doktor Arap Hüseyin ÇELİK yabancı dil olarak İngilizce ve […]

Öğr. Görevlisi Hatice Hilal ERKAN Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Öğretim Görevlisi Hatice Hilal ERKAN, Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Tıp Fakiltesi eğitim almış Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları; Bel ve Boyun Fıtıkları, Osteoporoz, Ortopedik Rehabilitasyon, Dönük Omuz Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliği Derneğine üye olan Öğretim Görevlisi Hatice Hilal ERKAN yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Uzm.Dr. Adbulvahap DOĞAN Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

  Uzman Doktor Abdulvahap DOĞAN , İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitim almış, aynı Üniversitede Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları;. Endokrin Hastalıklar,Diyabet, Tiroid Hastalıkları, Romatizma Hastalıkları, Hipertansiyon, Mide ve Bağırsak Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliği veTürk iç hastalıkları uzmanı derneği (TIHUD) üye olan Uzman Doktor Abdulvahap DOĞAN yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Prof. Dr. Hasan MİRZAİ Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Profesör Doktor Hasan MİRZAİ, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim almış, aynı Üniversitede Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları; Beyin ve Sinir Cerrahisi, Nöroşirürji, Omurilik ve Spinal cerrahisi, Beyin Tümör Cerrahisi ve Çocuk Beyin Cerrahisidir. World Spine Society, Türk Nöroşirürji Derneği ve Tabipler Odasına üye olan Prof.Dr. Hasan MİRZAİ yabancı dil olarak İngilizce, Fransızca […]

Bilgi Al
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
ONLINE RANDEVU