Duyurular

KAPAT
Online Randevu

Lütfen hastane seçiniz.

Online Randevu

Lütfen bölüm seçiniz.

Online Randevu

Lütfen hekim seçiniz.

Uzm. Dr. Vahap BAKLACI Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Uzman Doktor Vahap  BAKLACI Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim almış, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanı; Çocuk Davranış Bozuklukları, Çocuklarda İştahsızlık, Büyüme Ve Gelişme, Aşılama Ve Bağışıklama, Enfeksiyonlar, Yenidoğan Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliğine ve Milli Pediatri Derneğine üye olan Uzman Doktor Vahap  BAKLACI yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Op. Dr. Enis ÖZDEMİR Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Operatör Doktor Enis ÖZDEMİR Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim almış, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanı; Göz Hastalıkları ve Sağlığıdır. Türk Tabipler Birliği ve Türk Oftalmoloji Derneğine üye olan Operatör Doktor Enis ÖZDEMİR yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.      

Op. Dr. Celaleddin NAYMAN Birinci Göz Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Operatör Doktor Celaleddin NAYMAN; Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitim almış,Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları;Katarakt, Kontakt Lens, Refraktif Cerrahi(Gözlükten Kurtulma) ve Oküloplastik Cerrahi(Göz Kapağı Estetiği)dir. İstanbul Tabipler Odası, American Academy of Ophthalmology ve Türk Oftalmoloji Derneğine üye olan Operatör Doktor Celaleddin NAYMAN yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.  

Op. Dr. Arap Hüseyin ÇELİK Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Operatör Doktor Arap Hüseyin ÇELİK , Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitim almış, Dışkapı SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları; Kulak, Burun ve Boğaz Cerrahisi, Sinüzit Cerrahisi, Burun Estetiği, Vertigo Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliği Kulak, Burun, Boğaz, Baş, Boyun Cerrahisi Derneğine üye olan Operatör Doktor Arap Hüseyin ÇELİK yabancı dil olarak İngilizce ve […]

Öğr. Görevlisi Hatice Hilal ERKAN Birinci International Hastanesinde Hasta Kabulüne Başlamıştır !

Öğretim Görevlisi Hatice Hilal ERKAN, Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Tıp Fakiltesi eğitim almış Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesinde Uzmanlığını almıştır. Uzmanlık Alanları; Bel ve Boyun Fıtıkları, Osteoporoz, Ortopedik Rehabilitasyon, Dönük Omuz Hastalıklarıdır. Türk Tabipler Birliği Derneğine üye olan Öğretim Görevlisi Hatice Hilal ERKAN yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Bilgi Al
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
ONLINE RANDEVU