İlasik Lazer

KAPAT
Online Randevu

Lütfen hastane seçiniz.

Online Randevu

Lütfen bölüm seçiniz.

Online Randevu

Lütfen hekim seçiniz.

iLASIK, günümüzün yenilikçi lazer teknolojisi IFS Femtosaniye Lazer ve kişiye özel tedavinin (Advanced CustomVueTM) kombinasyonudur. iLASIK kişiye özel bir tedavi olup, kişisel görüş kalitesi temel alınarak yapılmaktadır. Mekanik hiçbir girişime izin vermeyen bilgisayar kontrollü sistemdir. Lasik için gerekli korneal kesi hassasiyetle lazer ile yapılmaktadır.

NASA ve Amerikan Ordusu, astronot ve hava kuvvetleri pilotlarının iLASIK tedavisi olabilmesi için onay vermiştir. Bu onay iLASIK yönteminin astronot ve pilot gibi mesleki olarak olağanüstü doğa koşullarına maruz kalan, çok güçlü ve özel görme kabiliyetine sahip olması gereken kişilerde dahi olumlu sonuçla verdiğini göstermektedir.

Intra Lasik aynı zamanda cerraha maksimum kontrol ve istenene ulaşabilme olanağı tanımaktadır.Bu istenenin intra Lase ile elde edilebilmesi demektir. Ayrıca intra Lase teknolojisi ile bıçağa ait tüm komplikasyonlar giderilmiştir.

ıntralase ile bilgisayar kontrolündeki femtosecond laser korneada gerekli kesiyi yapmakta ve nasıl istiyorsak o şekilde flep oluşturabilmekteyiz. Yani kesi bıçak yerine Laser ile oluşturulmaktadır. Bu durum operatöre bıçak ile kesi oluşturma sırasında oluşabilecek komplikasyonlarından kurtulma olanağı sağlamaktadır. Ayrıca intralase bizlere flep kalınlığının istenilen düzeyde yüksek hassasiyetle ayarlanabilme fırsatını verdiği için tedavi sınırları da güvenle genişletilebilmektedir. Böylece bu yüksek teknoloji sayesinde klasik LASİK için uygun olmayan bir çok göz Intra LASIK için uygun olabilmektedir.

Intra LASIK uygulamalarımızda bıçak yerine yüksek teknoloji femtosecond laser kullanarak flep oluşturmaktayız. Yani 1. basamak yine hiçbir mekanik girişim olmaksızın yine laser ile yapılmaktadır. Bu LASİK yöntemini baştan sona Laser ile yapmak demektir ki bu da son 10 yılda refraktif cerrahideki en önemli gelişmedir.

Neden İlasik?

Çünkü, kişiye özel flep ve kişiye özel tedavi seçeneklerinin mevcudiyeti bu tedavi şeklini hastalarımıza önermemizin sebebidir.

Biz sizi arayalım
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
Bilgi Al
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?
ONLINE RANDEVU